Dzisiaj jest 19.12.2014 11:02
kontakt@lkr.pl

Indeks witryny » Miasto Kra┼Ťnik » Kra┼Ťnik » Lokale

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 307 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Nast─Öpna
Autor
Szukaj:
Wiadomo┼Ť─ç

Pocz─ůtkuj─ůcy u┼╝ytkownik
Awatar u┼╝ytkownika

Post Zamieszczono: 18.05.2011 14:30 
Na g├│r─Ö  
wkr├│tce zamie┼Ťcimy nowe zdj─Öcia na naszej stronie: www.biala-roza.eu

sala jadalna jest oddzielona od tanecznej s┼éupami, je┼╝eli chodzi o wystr├│j: pokrowce na krzes┼éa s─ů sta┼éym wystrojem, widoczne na zdj─Öciu ┼Ťwieczniki oraz wi─ůzanka na stole pary m┼éodej wypozyczone przez par─Ö m┼éod─ů.

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 24.05.2011 12:51 
Na g├│r─Ö  
w REMIZIE W DZIERZKOWICACH!!!!!!!!!!
JA TAM MIAŁEM
KOSZT (CA┼üE WESELE) 2 DNI R├ôWNA SI─ś KOSZTOWI 1 DNIA W LOKALACH W KRA┼ÜNIKU

Wy┼Ťwietl profil WWW  

Post Zamieszczono: 24.05.2011 17:58 
Na g├│r─Ö  
Mi si─Ö wydaje ze najlepiej robi─ç wesele w remizie... W remizie jest moim zdaniem o wiele lepszy klimat jak w lokalu.. Spora cz─Ö┼Ť─ç os├│b czuje si─Ö jak u siebie co jest wa┼╝ne. Dzierzkowice... Olbi─Öcin..... Niedrzwica Ko┼Ťcielna.... S┼éodk├│w I - bodaj┼╝e... Ksi─Ö┼╝omierz (?)... Te klimaty maj─ů sw├│j urok i s─ůdz─Ö, ┼╝e wesela w┼éa┼Ťnie w takich "lokalach" najbardziej si─Ö udaj─ů. Co prawda trzeba si─Ö ozapierniczac bo "naj─Öte si┼éy robocze" tak jak w lokalu tego nie przygotuj─ů. Trzeba mie─ç zgran─ů ekip─Ö a je┼╝eli nie zgran─ů to chocia┼╝ ekip─Ö Smile Og├│lny koszt to w┼éa┼Ťnie gdzie┼Ť tak b─Ödzie... Za 2 dni wesela zap┼éaci si─Ö tyle co za jeden w lokalu, a jakby si─Ö dogadac to zawsze mo┼╝na klina zrobic Very Happy

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 22.06.2011 23:25 
Na g├│r─Ö  
Aniołek Kissing pisze:
dino chyba sobie jaja robisz albo jestes osob─ů podstawion─ů Do mnie dochodzi┼éy ca┼ékiem inne wie┼Ťci na temat tego niby lokalu ...
Obs┼éuga nie mi┼éa , wszystko robi z ┼éaska poza tym jak nie zap┼éacisz odrazu to ci wesela nie zrobi─ů... Jest szansa ze osoby powy┼╝ej 185cm wzrostu uderza g┼éowa w sufit siedz─ůc przy ┼Ťcianie , zero prywatno┼Ťci wyjdziesz w lecie na zewn─ůtrz a tu bloki Menu to ju┼╝ lepsze robi sna przyjecie w domu i jest pewnosc ze wiesz co zjesz , i ze nikt nie zapier.... ci jedzenia za kt├│re p┼éacisz to chyba na tyle Og├│lnie pora┼╝ka
Ja tak jak kiedy┼Ť pisa┼éam ju┼╝ polecam Orion Kto by┼é ten wie jak tam jest

Hmm Tak mi sie wydaje ┼╝e to ty jeste┼Ť podstawion─ů osob─ů ┼╝e takie bzdury opowiadasz bo jako┼Ť by┼éem tam na weselu kilka razy i jedzenia by┼éo full a do tego bardzo smaczne a czytaj─ůc ten tekst o zapier... jedzenia u┼Ťmia┼éem si─Ö do ┼éez bo z tego co widzia┼éem oddaj─ů wszystko co jest na stole a nawet z kuchni i ma┼éo tego nie dostajesz tego w worku tylko na p├│┼émiskach i talerzach kt├│re potem oczywiscie trzeba odda─ç Smile a jak na weselu zale┼╝y ci na prywatno┼Ťci to usi─ůdz w kiblu i tam przesiedz cal─ů imprez─Ö.
Moim skoromnym zdaniem polecam lokal GAMA za super jedzenie, obsluga bez zarzutu, no i oczywiscie ta cena za osobę 135zł ze wszystkim jest godna polecenia.
Pozdrawiam wszystkich swie┼╝o upieczonych ma┼é┼╝onk├│w i tych co og┼éupieli:-) i bed─ů si─Ö ┼╝eni─ç Laughing

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 23.06.2011 12:21 
Na g├│r─Ö  
co to za lokal ta Gama? szuka┼éam jakiego┼Ť info ale w Krasniku znalaz┼éam tylko moto-gama i gama hurtownia;)

maj─ů wogole jak─ůs stron─Ö internetow─ů?

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 23.06.2011 18:01 
Na g├│r─Ö  
Witam,
ten lokal miesci sie na osiedlu Piaski nad sklepem Gama tak wi─Öc jak trafi┼ée┼Ť na "gama hurtownia" to o to w┼éasnie chodzi bo to ci sami w┼éasciciele, lokal jest na 200 os├│b. pzdr

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 24.06.2011 23:10 
Na g├│r─Ö  
Glucobay pisze:
Aniołek Kissing pisze:
dino chyba sobie jaja robisz albo jestes osob─ů podstawion─ů Do mnie dochodzi┼éy ca┼ékiem inne wie┼Ťci na temat tego niby lokalu ...
Obs┼éuga nie mi┼éa , wszystko robi z ┼éaska poza tym jak nie zap┼éacisz odrazu to ci wesela nie zrobi─ů... Jest szansa ze osoby powy┼╝ej 185cm wzrostu uderza g┼éowa w sufit siedz─ůc przy ┼Ťcianie , zero prywatno┼Ťci wyjdziesz w lecie na zewn─ůtrz a tu bloki Menu to ju┼╝ lepsze robi sna przyjecie w domu i jest pewnosc ze wiesz co zjesz , i ze nikt nie zapier.... ci jedzenia za kt├│re p┼éacisz to chyba na tyle Og├│lnie pora┼╝ka
Ja tak jak kiedy┼Ť pisa┼éam ju┼╝ polecam Orion Kto by┼é ten wie jak tam jest

Hmm Tak mi sie wydaje ┼╝e to ty jeste┼Ť podstawion─ů osob─ů ┼╝e takie bzdury opowiadasz bo jako┼Ť by┼éem tam na weselu kilka razy i jedzenia by┼éo full a do tego bardzo smaczne a czytaj─ůc ten tekst o zapier... jedzenia u┼Ťmia┼éem si─Ö do ┼éez bo z tego co widzia┼éem oddaj─ů wszystko co jest na stole a nawet z kuchni i ma┼éo tego nie dostajesz tego w worku tylko na p├│┼émiskach i talerzach kt├│re potem oczywiscie trzeba odda─ç Smile a jak na weselu zale┼╝y ci na prywatno┼Ťci to usi─ůdz w kiblu i tam przesiedz cal─ů imprez─Ö.
Moim skoromnym zdaniem polecam lokal GAMA za super jedzenie, obsluga bez zarzutu, no i oczywiscie ta cena za osobę 135zł ze wszystkim jest godna polecenia.
Pozdrawiam wszystkich swie┼╝o upieczonych ma┼é┼╝onk├│w i tych co og┼éupieli:-) i bed─ů si─Ö ┼╝eni─ç Laughing

JASNE 135z┼é KPINA W┼éa┼Ťciciele m├│wi─ů tak od 150z┼é do 180 zale┼╝y mo┼╝e cos zdro┼╝nej i co upsss no przypadek w ostatniej chwili zdro┼╝┼éo co p┼éac 180z┼é od osoby wycofasz sie nie bo niby gdzie zrobisz wesele tydzie┼ä przed ┼Ťlubem

Super jedzienie pozostawiam bez komentarza ... Pochwal sie sk─ůd s─ů kucharki .... jakie┼╝ one wykwalifikowane ...

Moim zdaniem wesele tam robi─ů Ci kt├│rzy juz nie maj─ů innego wyj┼Ťcia ...

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 24.06.2011 23:14 
Na g├│r─Ö  
a generalnie to chyba ka┼╝dy inny lokal jest lepszy ni┼╝ to co┼Ť
P.S samo to ┼╝e ┼Ťwietnie si─Ö orientujesz na ile os├│b jest lokal , gdzie co i jak ┼Ťwiadczy o tym ze jeste┼Ť podstawian─ů osob─ů , w┼éa┼Ťcicielem , dzie─çmi w┼éa┼Ťciciela nie wiem ale jestem o tym w 100% pewien
Pozdrawiam...

Wy┼Ťwietl profil  

Super u┼╝ytkownik
Super u┼╝ytkownik
Awatar u┼╝ytkownika

Post Zamieszczono: 25.06.2011 18:57 
Na g├│r─Ö  
Najlepiej wynaj─ů─ç namiot Cool ..i catering/ impreza w plenerze pozostawia niezatarte wspomnienia

Wy┼Ťwietl profil  

Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Post Zamieszczono: 25.06.2011 19:16 
Na g├│r─Ö  
noo najlepiej w zimie wynaj─ů─ç namiot;)

a s┼éysza┼é kto┼Ť co┼Ť mo┼╝e o domu weselnym Ola w Jab┼éonnej? Sarcastic

Wy┼Ťwietl profil  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 307 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Nast─Öpna

Indeks witryny » Miasto Kra┼Ťnik » Kra┼Ťnik » Lokale

Przejd┼║ do: